2010.08.08 neděle, Bolatice

Bolatice denní 8.8.2010

V neděli jsme se chtěli zúčastnit Moravskoslezského poháru, který se konal v nedalekých Bolaticích. Soutěže na 3B sice nemáme v oblibě, ale již několikrát jsme si útok na 3B vyzkoušeli a chtěli jsme si ho zkusit v rámci soutěže před blížící se extraligou ve Velkých Hošticích. Jenže MSP má docela kontroverzní, někdy až nepochopitelná pravidla, které některé družstva doslova omezují a bohužel což nás mrzí nejvíce, znemožňují start v této soutěži. Nástupu jsme se zúčastnili ve čtyřčlenném složení, jak to pravidla chtějí, ale v dresu jsme byli pouze 3! Onen čtvrtý člen jako by tudíž neexistoval dle pravidel. Tím pádem jsme ztratili možnost jakkoli zasáhnout do boje o body a hlavně finanční prémii a poháry! K tomu jaká nesmyslná pravidla tento pohár má se již vyjadřovat nemá smysl, ale vždy existuje možnost udělit vyjímku. Na nástupu jsme byli 4. Zaplatili včas startovné. Zbytek týmu dorazil o 10 minut později a i přes to jsme byli ze soutěže vyloučeni. Mohli jsme se zúčastnit pouze mimo soutěž, což dle mého svědčí o charakteru tohoto poháru a také pořádajících Bolatic. Přijde mi to celé jako výsměch.

Vytvořeno: 8. 8. 2010
Poslední aktualizace: 8. 8. 2010 0:00