TFA Dolní Benešov 2010

TFA Dolní Benešov 28.8.2010

V sobotu 28. srpna se uskutečnil 2. ročník železného hasiče (variace soutěži TFA) v Dolním Benešově. Stejně jako loni se zúčastnili za SDH Závada Tomáš Chříbek a Ondřej Lasák.

Letos jsme na trať vyrazili jako druzí. Trať začínala oblečením v „šatně“. Dále jsme smotali jednu hadici B na jednoducho, roztáhli hadicové vedení 4 hadic B s proudnicí. Následovalo bouchání kladivem do pneumatiky, zručnost otestována zapojením 4ks hadicových spojek. Pak jeden z dvojice vyzvedl 4 pytle s pískem a druhý je dal dolů. Další disciplína bylo proběhnutí dřevěné lávky a vynesení 80kg figuríny z „domečku“ na nosítka. Těsně před koncem jsme museli opět smotat 4ks hadic B, které jsme roztáhli v 3. disciplíně. Po této části končila soutěž převezením jednoho z dvojice v kolečkách k vypínači časomíry. Naše družstvo ukončilo soutěž v čase 5:37:48.

Na prvním místě ovšem skončilo družstvo z Hati, na druhém Hošťálkovice a na třetím další družstvo z Hati. My jsme ale určitě ostudu neudělali. Tak snad zase příští rok.

V sobotu nás čeká další soutěž v Hrabyni od 13 hodin. Tentokrát ve složení Jaroslav Habura a Ondřej Lasák. Tak uvidíme, jak se bude dařit.

excelVýsledky TFA Dolní Benešov 2010

Vytvořeno: 28. 8. 2010