777101645
velitel SDH

Denní 2010

Výsledky denní soutěže 29.8.2010

Poslední srpnový víkend jsme jako tradičně pořádali denní soutěž. Bohužel nám tentokráte z počátku nepřálo počasí, kdy se na nás valil silný déšť doprovázen kroupami! Ale nakonec se vše v dobré obrátilo a počasí nás více nezlobilo! První na start se postavilo domácí "A". Tým byl natěšen a nabuzen vydat ze sebe maximum, aby docílil vítězství. Bylo odstartováno. Základna byla excelentní a voda se již valila dopředu. Časomíra se nakonec zastavila na čase 15,536, což pro nás bylo zklamáním, jelikož na levém terči byl čas 14,7, který, jak se ukázalo později, byl by časem vítězným. Ale i s časem 15,536 jsme dosáhli na 4. místo!

O něco později přišly na řadu i nově zrozené Zavadské ženy. Nově zrozené jelikož trénují spolu teprve týden ale i přesto jsou již konkurence schopné! Nabuzené třetím místem Z Bitova, kde je velmi náročná trať, se pustili do svého útoku s obrovskou vervou a odhodláním minimálně zopakovat toto umístění. Nakonec se jim to povedlo a umístili se opět na 3 místě a to s časem 24,376 kdy pravý terč byl shozen v čase 22,564.

Závada si opět, jako na noční soutěži, nechala ještě jeden trumf v rukávu a tím bylo Zavadské "B" Tým byl totožný s tím co běžel na noční soutěži a také s tím co běhával několik let zpátky. Tito borci jen potvrdili že požární sport se nedá nikdy zapomenout. Útok byl rozběhnut velmi nadějně. Bohužel pravý proudař zaváhal na základně a následná ztráta přinesla v celkovém součtu čas 18,523. Škoda to byla ale veliká jelikož na levém terči bylo sraženo v čase 15,459. Počítá se tedy horší čas a ten stačil na 10 místo!

Soutěže se zůčastnilo 27 týmů z toho 4 ženské. Mužskou kategorii vyhrál tým z Vrbice s časem 14,752 a ženskou kategorii ovládl tým z Kozmic s časem 18,662. Děkujeme všem týmům za účast a těšíme se opět příští rok!