777101645
velitel SDH

2022.07.08 Noční soutěž

2022.07.08 Noční soutěž Informace z noční soutěže 2022
Noční Hlučínská hasičská liga se nám 7. kolem v Závadě přesunula do své druhé poloviny. Před výběhem 1. týmu to vypadalo, že nás čeká větrné a deštivé kolo. Naštěstí pro všechny se počasí umoudřilo, a tak jsme se mohli těšit na kvalitní výsledky.
V mužské kategorii byl 6x shozen terč v čase pod 15 sekund. Nejrychlejší shoz si zapsal pravý proudař z Větřkovic v čase 14,63. Vítězný čas si zapsal pro svůj tým rovněž proudař z Větřkovic, který levý terč shodil v čase 14,71. 2. Příčku obsadili hasiči z TošOder za čas 14,790 a rychleji na pravém terči v čase 14,75. Bronz si odváží hasiči z Bělé, kteří zapsali čas 15,33 a levý proudař zastavil čas v 15,18.
Závada muži ukočili útok s časem 15:57
V kategorii žen se představilo 10 týmů. Na stupni vítězů se neumístil žádný z ligových týmů. Nejrychlejší shoz si zapsala levá proudařka z domácí Závady, která zastavila čas v 18,24. První příčku obsadily ženy z Markvartovic s výsledným časem 19,26 na levém terči a rychleji na pravém v čase 18,66. Druhou příčku obsadil znovu obnovený tým ze Závady, který shodil pravý terč ve výsledném čase 19,42, rychleji na levém terči za 18,24.
Třetí příčku obsadily ženy ze Služovic, kterým se čas zastavil v čase 19,81 a rychleji na pravém terči 18,83.
V obou kategoriích se průběžné pořadí ligy zdramatizovalo a můžeme se těšit o usilovný boj o každý bod.
V mužské kategorii přišli muži z Píště po 378 dnech byli sesazeni z 1. místa. Dokonce první tři místa jsou v rozmezí 4 bodů. Průběžné pořadí NHHL 1. Rohov (129 b), 2. Píšť (128 b), 3. Vřesina (126 b), 4. Bělá (118 b), 5. Vrbice B (111 b).
Průběžné pořadí NHHL v kategorii žen. První místo si drží Svinov B (56 b), 2. Píšť (55 b), 3. Bělá (52 b) a 4. Vřesina (46 b).
Po jedno týdenní pauze Nás čeká 22. července 8. kolo NHHL na fotbalovém hřišti v Bohuslavicích. Hasiči z Bohuslavic se poučili z minulého ročníku a letos už na Nás bude na základně čekat dřevěná základna.

Zdroj: NHHL.cz a hasiči Závada

Vytvořeno: 13. 7. 2022
Poslední aktualizace: 13. 7. 2022 9:36
Autor: Ondřej Lasák