2018.09.02 Denní soutěž

2018.09.02 Denní soutěž Denní pohárová soutěž v Závadě dne 2. září 2018

V neděli 2. září se uskutečnila na hřišti v Závadě hasičská pohárová soutěž. Letošní ročník se vydařil, i přes menší účast soutěžních družstev. Prvního kola o poháry, peněžní a věcné ceny se zúčastnilo 10 mužských a 5 ženských družstev. První místo v kategorii muži vyhrála Vřesina a v kategorii žen se na nejvyšším stupínku umístily ženy ze Závady. Mužským družstvům se v tomto kole vůbec nedařilo. Družstvo muži A zaváhali na koši, který se při vytahovaní vody dostal nad hladinu, a tím pádem šla voda hodně pomalu. Družstvo mužů B mělo moc krásně rozběhnutý útok, kdy levý terč měl shozeno v čase 15,2. Ale tentokrát chyba na rozdělovači se zavřeným ventilem pravého proudu družstvo řadí až na poslední příčku.

Z důvodu malé účasti, se po výzvě domácích, uskutečnilo také druhé kolo. Muži soutěžili o sud piva a ženy o láhev Jägermeisteru. Tentokrát se tedy družstva hecly a chtěli vyhrát. Cenu dostal jen ten nejlepší. V mužích to byl Píšť, který bral sud s časem 15:312 a zvítězil nad Vřesinou o pouhou tisícinu. V ženách vyhrály Markvartovice a jeli domu bohatší o láhev alkoholu.

Doufám, že se všem soutěž líbila i přes déšť, který osvěžil družstva v druhé polovině druhého kola. Těšíme se opět za rok.

pdf-ikoVýsledky

Vytvořeno: 4. 9. 2018