Mladí hasiči - Plamen v Závadě 2006

Jarní kolo hry plamen 8.5.2006

V ponděli 8.5.2006 se konala na místním hřisti soutěž Plamen.

Pondělní ráno nás přivítalo krásným slunným počasím. Soutěžní družstva se začala pomalu sjíždět a na mladé hasiče čekalo zápolení v jarním kole hry Plamen.
Celá soutěž vypukla v 9.00 nástupem družstev. Po nástupu se mladší žáci přesunuli k požárnímu útoku a starší ke štafetě CTIF. Vezmu-li to z pohledu zavadského družstva, tak tomu se lepila smůla na paty. Ve štafetě byli diskvalifikování kvůli chybě trenéra Daniela Černaje, jelikož jim nachystal špatný typ hadic a v požárním útoku proudař přešlápl nástřikovou čáru. Více se družstvu začalo dařit až ve štafetě 4x60m. Ostatní zúčastněná družstva měla víc štěstí a dařilo se jim podstatně víc. Celkovým vítězem v kategorii starších se stalo družstvo Bobrovníku a v mladší kategorii zvítězilo družstvo Ludgeřovic.
Mimo sotěž si družstva vyzkoušela disciplínu požární útok CTIF. Zde musím pochválit družstvo Závady, kterým se zde velice dařilo. Nakonec získali asi 150 trestných bodů a asi by se umístili v této disciplíně na 2. místě.
Na závěr všechna družstva získala malou odměnu a myslím si, že strávila pěkné sportovní pondělní dopoledne a mnohé z nich si domu odvezly pěkný zážitek z krásného počasí a férové hry.
Toto cestou bych chtěl také poděkovat rozhodčím, všem co připravovali v neděli trať a také všem, kteří se zapojili v pondělí do jako rozhodčí, zapisovatele, technická četa a nebo obsluha.
Děkujeme všem za účast a těšíme se na dalších soutěžích nashledanou

Ondřej Lasák - velitel soutěže a administrátor stránek

Vytvořeno: 8. 5. 2006