2013.02.09 Hasičský ples

Hasičský ples 9.2.2013

9. února pořádal Sbor dobrovolných hasičů v Závadě společenský ples. Tento ples se těšíl  velkému zájmu návštěvníků. K tanci a poslechu hrála oblíbená kapela BLANKYT  z Ostravy . Protože, byl letos velice krátký masopust vyšlo datum plesu na pochování basy, a tak se rozhodli místní hasiči místo profesionálního tanečního vystoupení secvičit humornou scénku s pochováním basy.Všem se vystoupení velice líbilo a ocenili ho bouřlivým potleskem. Toto vystoupení můžete shlédnout na webových stránkách SDH Závada..
 Zvláštní poděkování patří všem sponzorům, kteří podpořili ples hasičů, zvláště pak firmě Hruška (pekárna a velkosklad ovoce a zelenina) z Martinova, která darovala výzdobu a občerstvení pro všechny návštěvníky plesu.
 Celý ples se velice vydařil, a věřím, že všichni odcházeli domů dobře naladěni. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další plesovou sezónu.

Vytvořeno: 9. 2. 2013
Poslední aktualizace: 9. 2. 2013 0:00