Obsah

2023.07.14 Noční soutěž

Typ: ostatní
vysledky-nocni-zavada-2023 Informace z noční soutěže 2022
A máme za sebou další kolo NHHL, které se tentokrát konalo v obci Závada. Místní fotbalové hřiště nám poskytlo travnatou trať s náběhem na koberec a my jsme mohli pozorovat skvělé výkony týmů, které se postupně stavěly na start, a že bylo na co koukat. 💪
V Mužské kategorii jsme mohli vidět mnoho časů které začínaly číslovkou 15 a jeden čas pod 15 sekund. Tuto kategorii na tomto kole ovládl tým Bohuslavice B s časem 14,73, rychleji za 14,59, což byl také nejrychlejší sestřik v kategorii mužů, druhé místo berou kluci z Markvartovic s časem 15,00, rychleji za 14,62 a třetí místo získává tým Kozmice B s časem 15,31, rychleji za 15,12. Jelikož všechny tyto týmy berou body do ligy, tak ligové hodnocení je totožné.
V ženské kategorii se týmům moc nedařilo a bohužel jsme viděli pouze 4 časy pod 20 vteřin z toho jeden pod 18 vteřin. Ženskou kategorii ovládly holky ze Svinova B s časem 17,74, rychleji za 17,56. Druhé místo získaly holky z Markvartovic s časem 18,12, rychleji za 16,31, což byl opět nejrychlejší sestřik v kategorii žen a na třetím místě skončily holky ze Závady s časem 19,49, rychleji za 19,48. Všechny tyto týmy opět sbírají i body, tudíž bodové ohodnocení je totožné.
Další kolo nás čeká již v pátek v Bohuslavicích, kde nás čeká travnatá trať s náběhem na dlažbě na místním fotbalovém hřišti SK a jelikož jsme se přehoupli do druhé poloviny ligy, budeme čekat urputné boje o první příčky, stále je o co hrát.