TFA Závada 2012

Železný hasič Závada 22.9.2012

Jako novinku vymyslelo letos SDH Závada uspořádat na místním hřišti soutěž v simulaci zásahové činnosti. Akce se uskutečnila v sobotu 22. září. Za příznivého počasí vyběhlo 19 borců překonat trať o 10 překážkách. Za zmínku stojí určitě překážky jako překonání bariéry, vytažení 20kg barelu na lešení do výšky 4m, přenos 80kg figuríny nebo 60 úderů 10kg kladivem atd. Všechny tyto disciplíny musely být překonány v plné hasičské výstroji s nasazeným dýchacím přístrojem jak zátěž. Celu trať nejlépe překonal Zdeněk Janoš z Hati v čase 3:56, následovaný Tomášem Goldensteinem z Borovníku a Janem Knězů z Ludgeřovic. Po ukončení závodu mužů jsme zařadili jako zpestření i závod dětí. Děti na upravené trati musely roztáhnout hadice, oběhnou překážky, přenést na určenou vzdálenost medicinbal, smotat hadici a nakonec překonat 6 metrů dlouhou rouru. Soutěž bohužel skončila již za vydatného deště. Přesto jsme stihli každé dítě odměnit malou sladkosti a obdrželo diplom o absolvování mladého železného hasiče.

pdfVýsledky TFA Závada 2012

-------

Zveme všechny příznivce soutěží v simulaci zásahové činnosti (TFA) na 0.ročník této soutěže v Závadě.
Akce se uskuteční v sobotu 22.září od 14:30 na hřišti v Závadě.
Soutěž se koná za každého počasí. V případě "extremních" vlivů bude soutěžící včas upozorněn s případnou změnou. Proto prosím soutěžící, aby na sebe zanechali kontakt.
Pro mladší děti bude připravena malá trať TFA!

pdfPozvánka
pdfPopis trati + Plánek