TFA Dolní Benešov 2009

TFA Dolní Benešov 5.9.2009

V sobotu 5. září jsme se rozhodli zúčastnit 1. ročníku železného hasiče v Dolním Benešově. Složení dvojic bylo: Tomáš Chříbek, Ondřej Lasák (SDH Závada) a Jaroslav Habura, Radek Sabaš (SDH Závada, SDH Dolní Benešov).

První na startu byl Tomáš a Ondra. Útok probíhal průměrně, až na docela velké zápolení s pneumatikou. Každopádně nás zradila technika, kdy džberovka na závěr s námi vůbec nespolupracovala. Takže čas byl odsouhlasen na 6:19, jelikož jsme si soutěž z časových důvodů nemohli zopakovat.

Druhá dvojice byl Jarek a Radek z Benešova. Ti zaběhli úspěšný čas 5:36 a skončila n 9. místě.

Na závěr bych podotkl, že to byl první ročník soutěže. Takže se hold s nějakou tou nedokonalostí muselo počítat. Snad příští rok hasiči z Dolního Benešova vyladí trať i techniku. A nemohu opomenout, že by mohl být trošku lepší komentář ;)

pdfVýsledky TFA Dolni benešov 2009

Vytvořeno: 5. 9. 2009