Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

2010.06.26 extrémní sobota Svinov, Martinov, Vrbka, Karviná-Louky

Typ: ostatní
Extrémní sobota Svinov, Martinov, Vrbka, Karviná-Louky 26.6.2010

Dnes se konala pro náš team velice úspěšná sobota. Přečtěte si celý článek.

První soutěž se konala ve Svinově (MSL). Zde jsme v konkurenci cca 50 týmu neudělali ostudu, ale ani nenadchli. Prostě jsme tu potrénovali a položili pevné základy dalším úspěchům a sice výsledným časem 16,44!

Video Závada ve Svinově

Dostalo se nám d rukou i video od hasičů z Metylovic:

Dále jsme pokračovali hned kousek vedle a to v Martinově. Zde není třeba moc komentářů, jelikož jsme skončili na ceněném druhém místě v takové konkurenci jako je Prchalov, Kozlovice,... Náš tým se na start postavil jako 2. v pořadí a laťku nastavil skutečně vysoko. Po prvním nepovedeném startu, kde selhala startovací pistole a po dalším ulitém startu, to napotřetí konečně vyšlo. A stálo to za to! Celý tým ze sebe vydal maximum a časomíra se zastavila na hodnotě 14,59 s tím, že první proud byl sražen v čase 14,122s

Video Závada v Martinově

Pote jsme pokračovali ve Vrbce. Tady se mě vůbec nedařilo. V prvním kole jsem to trošku prostříknul, a ve druhém jsem zadupal na základně. Takže jsem vybíhal s béčkařem. Čas v prvním kole 16,44 a ve druhém něco přes 17s.

Video Závada ve Vrbce 1.kolo

No a nakonec jsme se rozhodli pro dalekou cestu do Karviné-Louky, kteří u nás byli minulý rok. Zde jsme zaběhli vynikající čas 15,36 a opět druhé místo! Celý tým opět na jedničku. Musím je všechny pochválit i sebe tak trošku :-D.

Video Závada v Karvina Louky

 

 

 

 


Vytvořeno: 26. 6. 2010
Poslední aktualizace: 26. 6. 2010 0:00
Autor: Jakub Chříbek