2012.09.28 Svatováclavský výšlap

Svatováclavský výšlap na Pustevny 28.9.2012

Již po několikáté se uskutečnil hasičský výšlap na nějaký ten vrcholek.  Letos jsme se rozhodli pro Pustevny. Proběhl v tradičním termínu 28. září. Bohužel se nás ale vydalo méně,  složení bylo: Klára, Market, Zuzka, Kuba, Ondra a Tomy. Vyjeli jsme ráno v 7 hodin ze Závady a již v 8:30 jsme vyráželi nahoru na Pustevny a pak k soše Radegasta. Cestou zpět jsme si dali na posilnění Valašskou kyselicu (jen někteří cibulačku :-) , holky se zahřály svařáčkem a pak jsme již v rámci brzkého návratu na večerní akci sjeli dolů lanovkou (nevyšel plánovaný sjezd na koloběžkách z důvodu uzavření trati kvůli cyklistickému závodu). Akce to byla i tak vydařená a všichni účastníci zájezdu doufají, že příští rok nebude hodně lidí jen slibovat účast a taky pojedou.

Vytvořeno: 28. 9. 2012
Poslední aktualizace: 28. 9. 2012 0:00