Lezecký výcvik 2015

Lezecký výcvik 13.6.2015

V sobotu 13. června se uskutečnil lezecký výcvik na přehradě Kružberk. V 9 hodin několik jednotek přijelo pod cvičné skály. Zde si členove JSDH Hrabyně připravili nádherný výcvik. Všichni hasiči si prvně zopakovali uzly. Následně si šli slanit měnši cca 10m vysokou stěnu, aby se adaptovali na výšku a práci v lezeckém postroji. Po této časti výcviku se postupně skupinky vydaly na vyšší cíl. Vyšli na nejdelší stěnu skal a kdo chtěl, mohl si slanit cca 50 metru vysokou stěnu. Závěrem výcviku byla možnost slanění hráze přehrady Kružberk.

Za SDH Závada můžeme řici, že výcvik byl precizně připraven a všichni si z výcviku odnesli nezapomenutelný zážitek. Navíc počasí nám nadmíru přálo. Takže všichni mohli být spokojeni. Ještě jednou tímto děkujeme organizátorum JSDH Hrabyně.

Vytvořeno: 13. 6. 2015
Poslední aktualizace: 13. 6. 2015 0:00